Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me reperin nga Londra, C.Biz

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi, ka kohë që është zhvendosur në Londër.

Derisa po kalon një periudhë të mirë, ai nuk po ndalet së punuari edhe në projekte të reja muzikore.

I njëjti ka paralajmëruar një këngë të re që do të jetë në bashkëpunim me një reper nga Londra.

Përmes një postimi të shpërndarë në Instagram, Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) zbulon se ka bashkuar forcat me C.Biz.

“Bëhuni gati sepse diçka e madhe po vjen. ‘Sometimes I’m Feeling Good’ në bashkëpunim me më të madhin në familjen time. Të gjithë shqipet në botë të qëndrojnë gati”, ka shkruar ai.

Ky duket se është projekti i parë i reperit shqiptar në duet me një artist ndërkombëtar.

Besohet se do pritet mirë edhe nga fansat e dyshes marrë parasysh që pëlqehen mjaft shumë për punën e tyre.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...