Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi uron Sali Berishën për ditëlindjen e 76-të: Shpresa vdes e parafundit, i fundit vdes ti

Ish-presidenti dhe ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, feston sot (e enjte) ditëlindjen e tij të 76-të.

Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, rrethi dhe familja, teksa vendosi që një ditë si kjo ta shënojë përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.

Sali Berisha pozoi krah bashkëshortes së tij, Lirie Berisha, teksa në mbishkrimin e fotografisë u shpreh i lumtur që sot mbushi 76 vjet.

https://www.instagram.com/p/CGV03Y1pRlA/?utm_source=ig_web_copy_link

“Shpresa vdes e parafundit i fundit vdes ti … Qofsh i lumtur përgjithmonë u bëfsh 1000 vjeç. 76 si 46”, shkroi Stresi në rrjetin social Instagram.

Si rrjedhojë, të shumta kanë qenë urimet për ditëlindjen e ish-presidentit dhe ish-kryeministrit shqiptar në hapësirën për komente.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...