Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Struga shkund Bellasicën, fitorja i dedikohet Ard Kasamit

Futbollistët e KF Struga kanë festuar fitoren e tyre ndaj KF Bellasica që është zhvilluar në qytetin e Strumicës, kështu shkruajnë nga klubi pas ndeshjes së realizuar ku i pranishëm nuk ka qenë dhe futbollisti i njohur Ard Kasami.

Sipas asaj që shkruajnë nga klubi, festa i dedikohet pikërisht futbollistit të njohur Ard Kasami pasiqë i njejti javë më parë ka pësuar një dëmtim gjatë lojës dhe nuk ka mundur të jetë i pranishëm në ndeshjen kundër Bellasicës.

Festa e futbollistëve të Struga Trim Lum pas fitores ndaj Bellasicës në Strumicë. Këtë ftore i’a dedikojmë futbollistit tanë Ard Kasami, i cili u dëmtua javë më parë. Shërim të shpejtë Ard Kasami, kështu shkruajnë nga KF Struga.

Postime të ngjashme

Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Z H

Ibra karton të kuq, por Milani thyen Parmën

Z H

Barcelona shpreson se nuk do të jetë “El Classico” e fundit për Messin

Z H

“Hysaj do të transferohet te një klub që luan në Champions League”

Z H

Tifozët nuk mund të besojnë se si Lacazette nuk arriti të shënonte i vetëm përball portierit

Z H

Xhaka i frustruar: “Largojë atë mu* topi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...