Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Strugë, i mituri përpiqet të përdhunojë 27-vjeçaren

Strugë, 17 janar – Siç njoftojnë nga SPB Ohër, një i mitur nga Struga ka tentuar ta përdhunojë 27-vjeçaren nga Struga.

Rastin e paraqiti daja i vajzës, ndërsa kundër të miturit do të përgatitet parashtresë adekuate.

“Në stacionin policor të Strugës, në ora 20:4, 42 vjeçari ka denoncuar tentim për përdhunim nga një i mitur ndaj mbesës së tij 27 vjeçare. Në stacionin policor të Strugës, në praninë e prindërit, është marrë për bisedë, ndërsa pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresë adekuate”, thuhet në njoftim.

Ngjarje ka ndodhur në shtëpinë e saj e cila ka arritur të shpëtohet nga sulmuese duke kërkuar ndihmë nga shtëpia afër, në të cilën ka jetuar daja i saj.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...