Maqedoni

Studentët dhe pensionistët prej nesër do të mund ta vazhdojnë vlefshmërinë e biletave për vitin 2021

Zhurnal Ads

Shkup, 4 nëntor, zhurnal.mk – Ndërmarrja Qarkulluese Publike (NQP) Shkup informon se prej nesër shfrytëzuesit e biletës vjetore pa pagesë të studentëve dhe biletës për persona të moshuar, mund ta vazhdojnë vlefshmërinë për vitin e ardhshëm.

Vazhdimi i biletës bëhet në qendrat për personalizim të NQP Shkup.

Postime të ngjashme

Shtetasit e Maqedonisë për të hyrë në Slloveni u nevojitet test negativ PCR jo më i vjetër se 48 orë

Z H

Zaev nuk i shpalos emrat e zv/ministrave

XH,I

LSDM: Vetëm Mickoski dhe partia e tij i gëzohen viktimave nga Covid

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...