Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Stuhi dëbore në aksin Pukë-Shkodër/ Shtohet rreziku për automjetet nga ngricat dhe humnerat

Stuhitë e dëborës kanë përfshirë edhe aksin Pukë-Shkodër. Për shkak të erës dhe dëborës, lëvizja e automjeteve është bërë edhe më e vështirë.

Aksi Pukë-Shkodër njihet si ndër më të rrezikshmeve në veri për shkak të kthesave të shumta, ndërsa në periudhën e dimrit shtohet rreziku nga ngricat dhe humnerat e shumta që ka gjatë gjithë rrugës.

Postime të ngjashme

Njoftohet data e fillimit të shkollave; Ministrja Evis Kushi tregon programin e nxënësve dhe mësuesve

D V

Rama publikon pamjet nga kisha e Shën Premtes në Lukovë: Gati për të pritur vizitorët

D V

Ambasadorja Kim shkon në Vuno, ia shtron me uzo me banorët e fshatit

D V

Policia kontrolle gjatë natës në rrugët e vendit, pezullohen 10 leje drejtimi dhe vendosen dhjetëra gjoba

D V

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...