Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Stuhia godet Greqinë, raportohen dëmtime në disa zona

Moti i keq ka përfshirë Greqinë. Meisat vendase raportojnë se janë shkaktuar edhe dëme në disa zona.

Sipas ekipit të zjarrfikësve, pak pas orës 9:20, u bënë 148 thirrje, kryesisht për prerjen e pemëve dhe heqjen e objekteve me problemin më të madh të regjistruar në  Peristeri, Chaidari, Egaleo, Heraklion, Nea Ionia.

Nga pamjet e publikuara shihet se erërat e fuqishme dhe kanë rrëzuar emë, ndërsa janë dëmtuar edhe ndërtesa. g.v/abcnews.al

Postime të ngjashme

Është e paqartë se kush përfaqëson Mianmarin në OKB

S.B.

Gjermania reagon ndaj kritikave dhe ndryshon radhën e vaksinimit

S.B.

Sarkozy do të apelojë në Gjykatën Evropiane të Drejtësisë

S.B.

Dhjetë rebelë të vrarë në Kolumbi

S.B.

Gjermania shënon mbi 9 mijë raste të reja me COVID-19

S.B.

168 milionë fëmijë në botë s’kanë shkuar në shkollë për një vit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...