Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Suarez kërkonte kontratë katërvjeçare te Barcelona

Kanë filluar të zbardhen arsyet e largimit të Luis Suarezit nga Barcelona në këtë verë që shkoi.

Të gjithë mbetën të befasuar në Camp Noiu, kur u bë e ditur se sulmuesi uruguaian po largohej nga katalunasit.

U tha se Ronald Koeman ishte njeri kryesor për largimin e tij nga Blaugranasit, mirëpo Marca ka filluar të zbulojë arsyen e vërtetë.

Kanë filluar të zbardhen arsyet e largimit të Luis Suarezit nga Barcelona në këtë verë që shkoi.

Të gjithë mbetën të befasuar në Camp Noiu, kur u bë e ditur se sulmuesi uruguaian po largohej nga katalunasit.

U tha se Ronald Koeman ishte njeri kryesor për largimin e tij nga Blaugranasit, mirëpo Marca ka filluar të zbulojë arsyen e vërtetë.

Suarez ishte shumë afër që të kalonte te Juventusi, mirëpo testi në gjuhë italiane, ia pamundësoi kalimin te Zonja e Vjetër.

Kështu, Atletico Madridi u aktivizuar me të gjithë forcat dhe arriti ta transferonte për pesë milionë euro.

Postime të ngjashme

Leicester City dëshiron transferimin e Coutinhos

Dafina Vidishiqi

Notat e lojtarëve: Holanda 3-2 Ukraina

Dafina Vidishiqi

Holanda fiton takimin dramatik ndaj Ukrainës në ‘trilerin’ e pesë golave

Dafina Vidishiqi

‘Shokohet’ Holanda, Yaremchuk barazon rezultatin

Dafina Vidishiqi

Mourinho: Dje Zoti po shikonte futboll

Dafina Vidishiqi

Nuk mund të fshihet më: Situatë e tensionuar mes Mbappes dhe Giroud te Franca para derbit me Gjermaninë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...