“Suevele”, Enca lanson këngën e re të enjten

Enca Haxhia ka njoftuar se e ka gati këngën e re, të cilën pritet ta lanosjë ditën e enjte.

 

Këngëtarja e ka shpërndarë një video të shkurtër në Instagram nga videoklipi, ndërkohë që ka bërë një sfidë me ndjekësit.

Ajo ka thënë se nëse bëhen 5.000 komente sonte (e martë), atëherë do ta lansojë këngën e titulluar “Suavele” më 29 korrik.

https://www.instagram.com/p/CR1biOYnfi6/?utm_source=ig_web_copy_link

Dhe padyshim që kjo shifër do të arrihet dhe fansat e Encës do ta kenë mundësinë që ta shohin videoklipin e ri të këngëtares ditën e enjte.

Për realizimin e anës vizuale, ajo ka bashkëpunuar me SmartMotion Films, kurse BigDeal Records është angazhuar për pjesën muzikore.

Related posts

Kate Middleton shihet e lumtur teksa luan tenis së bashku me fituesen e “US Open”, Emma Raducanu

D V

Antonela tregon se a është e lidhur me Mevlanin derisa ndanë një imazh me të që nuk e kemi parë

D V

Ivanka Trump dhe sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi e vizituan Shqipërinë në fund të korrikut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More