Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Sugarevski në Dogana kurse Avni Rustemi në Agjencinë për rini dhe sport

Zhurnal Ads

Shkup, 15 shtator – ‘Republika’ jozyrtarisht mëson emrat e drejtorëve në një pjesë të madhe të institucioneve shtetërore dhe agjencioneve ndërkohë që përflitet se ish ministri për transport dhe lidhje Goran Sugarevski do të jetë drejtor gjeneral në Dogana.

Drejtorëte tjerë janë kuadro nga BDI edhe atë, në AEK do të ulet ish zv.kryeministri Festim Halili, Besim Koka në Mepso, në QMK do të ulet Bardhyl Nasufi, në Inspektoratin shtetërorë të punës Hadi Fetishi, Drejtoria për udhëheqjen e librave amë do të drejtohet nga Amir Shabani, Agjencioni për rini dhe sport nga Avni Rustemi kurse Qendra për arsim të të rriturve nga Nagip Nazmiu.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

30 ditë paraburgim për 67 vjeçarin që mbyti gruan me sëpatë

T E

Kolona të gjata për në Kodrën e Diellit, të gjitha kapacitetet në hotele të mbushura

T E

Debati për nënkryetarët e Kuvendit, nuk ka dakordësi mes partive, shtyhet seanca

T E

Petrov: Është koha për ndryshim të strategjisë bullgare ndaj Shkupit

E.E.

Qeveria miraton pako ligjesh mbi zgjedhjen dhe administrimin e mbetjeve sipas standardeve të BE

T E

Shasivari: Kuvendi duhet të jetë funksional, duhet konsenzus nga të dyja palët

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...