Kosovë

Sulmi në Vjenë i mobilizon institucionet e Kosovës

Zhurnal Ads

Ekspertët thonë se Kosova nuk është imune ndaj sulmeve terroriste.Të hënën në mbrëmje, Vjena u trondit nga një sulm terrorist.

Në kryeqytetin e Austrisë, persona të armatosur qëlluan pa mëshirë kushdo që u dilte përpara, ndërsa prapa vetës lanë 4 viktima e dhjetëra të plagosur.

Kjo bëri që thuajse e gjithë Evropa ti shtoj masat e sigurisë.Gjithë kjo situatë ka vënë në lëvizje edhe autoritetet e sigurisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

BE mohon kategorikisht se zgjedhjet në SHBA janë përcaktuese të dialogut Kosovë-Serbi

admin

Vazhdon më tutje të rëndohet bilanci me Covid-19, 5000 raste aktive në Kosovë

T E

Paralajmërohen vërshime të shpejta dhe shkarkime rrufesh në Kosovë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...