Shqipëri

Sulmi terrorist në Vjenë, Rama zemërthyer: Lutjet tona shkojnë për viktimat dhe familjarët

Zhurnal Ads

Pas ngjarjes së rëndë të sulmit terrorist në Vjenë Kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale duke u shprehur se ndjehet zemerthyer dhe se lutjet shkojnë për viktimat dhe familjarët.

Pas ngjarjes së rëndë të sulmit terrosit në Vjenë Kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale duke u shprehur se ndjehet zemwrthyer dhe se lutjet shkojnë për viktimat dhe familjarët

Zemër i thyer nga sulmi terrorist në # Vjenë që është edhe më shumë sot zemra e Evropës sonë. Mendimet dhe lutjet tona janë me viktimat dhe familjet e tyre. Vlerat tona të përbashkëta do të jenë gjithmonë më të forta se çdo ekstremizëm i dhunshëm. Ne qëndrojmë të vendosur me Austrinë“, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Politikani serb viziton Shkodrën: E quan ‘qytet të lashtë të Serbisë’

admin

Dita e 12 e grevës së urisë/ Naftëtarët në Ballsh: Nuk dalim nga ngujimi pa pasur një zgjidhje

admin

“Paturpësi”, Spiropali i përgjigjet opozitës dhe ‘thumbon’ Metën: Nuk mund të fshihen viktimat e Covid-19, të vdekurit s’janë kaseta

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...