Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Sulmohen zyrtarët policorë në Prishtinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 21:15 në rrugën “Fehmi Agani”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, dy zyrtarët policorë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjti kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë. Dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport. 

Postime të ngjashme

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes një 74 vjeçar

D V

PDK akuzon Qeverinë për bllokim të Kosovës në aspektin ndërkombëtar

D V

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

Komuna e Prishtinës e gatshme të përballoj valën e re të COVID-19, shprehet kundër mbylljes

D V

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...