Sulmohet dhe grabitet një banor i Kumanovës

Kumanovë, 21 shtator – Një banor i Kumanovës është sulmuar dhe grabitur nga dy persona, kumtoi sot SPB Kumanovë. “Në mëngjes  në orën 05:12 në SPB Kumanovë, një e punësuar në pompën e benzinës në rrugën “Industriska”, ka paraqitur se tek ata është lënduar një person.

“Sipas denoncimit, në afërsi të pompës së benzinës S.P. është sulmuar fizikisht nga dy persona, me ç’rast ia kanë grabitur paratë dhe celularin”, kumtoi SPB Kumanovë.

Policia ndërmerr masa për zbardhjen e rastit. 

Related posts

Një shtetas i RMV-së kapet me drogë në Gjermani

D V

Elbasan/ Drogë në makinë, djali i vogël i Azem Hajdarit shoqërohet nga Policia bashkë me dy të tjerë

D V

Rrahje në Gostivar, policia qetëson situatën me të shtëna në ajër

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More