Agjencia Zhurnal.mk

Sulmohet dhe grabitet një djalë në autobusin e NQP Shkup

Mbrëmë në autobusin e NQP Shkup tre persona kanë sulmuar dhe grabitur një djalë nga Shkupi, tranmseton Zhurnal.

Sipas informacioneve të policisë incidenti ka ndodhur rreth orës 22:50, ku G.T. (42) nga Shkujpi ka denoncuar rastin se në autobusin me numër 57 të NQP Shkup tre persona kanë sulmuar dhe grabitur djalin e tij.

Policia po ndërmerr gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...