Agjencia Zhurnal.mk

Sulmohet fizikisht Ljupço Paleski

Shkup, 17 shtator – Sot pasdite afër qendrës “Bunjakovec” është sulmuar biznesmeni dhe aktivisti politik Ljupço Paleski.

Sipas informacioneve të para, mësohet se Paleski është sulmuar nga një grup prej 10-12 personash, disa prej të cilëve kanë qenë në lëvizje me motoçikletë. Grupi i personave ka ushtruar dhunë ndaj biznesmenit maqedonas duke i shkaktuar plagë. Ende nuk dihen arsyet dhe motivi i sulmit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...