Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Sulmohet fizikisht një femër në Prishtinë

Një femër është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një femër tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 17:50, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes ku lidhur me rastin janë intervistuar edhe dy dëshmitarë

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht një femër kosovare. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes ku lidhur me rastin janë intervistuar edhe dy dëshmitarë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Fitoi betejën me komunizmin, por jo atë me kancerin/ Shuhet para kohe Agustin Miraka

T E

Buxhovi: LDK’në nuk e ka themeluar Ibrahim Rugova

T E

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...