Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 14:30 në fshatin Grabovc i ulët, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull  kosovar. Viktima ka refuzuar tretmanit mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Arrestohet një diler nga Shkupi

S.B.

Një grua u lëndua rëndë në një aksident në Gostivar

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...