Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Sulmohet fizikisht një person nga dy të tjerë në Pejë

Një person ka raportuar se deri sa ishte në vendin e tij të punës është sulmuar fizikisht nga dy persona të tjerë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 21:20 në fshatin Radac, në Pejë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e tij të punës është sulmuar fizikisht nga dy te dyshuarit meshkuj  kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit dy te dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Votat e Enver Hoxhajt si kandidat për kryeministër

S.B.

Vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, për 24 orë shënohen shtatë vdekje dhe 591 raste të reja

S.B.

NISMA nuk e kaloi pragun, ky është numri i votave që mori Fatmir Limaj

S.B.

Sa u votuan partitë në zgjedhjet e vitit 2019 dhe 2021 – dallimi në vota, përqindje dhe ulëse

S.B.

Kosovë/ Ministri i Shëndetësisë: Ka pasur rritje të rasteve me COVID-19, të respektohen masat

S.B.

Adriana Matoshi siguron ulëse në Kuvend të Kosovës duke lënë pas disa ish-deputetë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...