Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Sulmohet fizikisht një shtetase e huaj nga burri i saj

Një shtetase e huaj është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Sipas raportit të Policisë, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 22:00, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

“Ankuesja femër shtetase e huaj raporton se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, në lidhje me rastin është kontaktuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që  pas intervistimit palët të lirohen në procedurë të rregullt. Rasti vazhdon të hetohet.

Postime të ngjashme

Fitoi betejën me komunizmin, por jo atë me kancerin/ Shuhet para kohe Agustin Miraka

T E

Buxhovi: LDK’në nuk e ka themeluar Ibrahim Rugova

T E

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...