Agjencia Zhurnal.mk

Sulmohet “Lidhja Direkte” e Presidentit rus Vladimir Putin

Është sulmuar “Lidhja Direkte” e Presidentit rus Vladimir Putin nga disa “sajber” sulmues. Sulmi është evituar mirëpo për shkak të incidentit është vërejtur problem në lidhjet telefonike.

Këtë informacion gjatë një interviste udhëheqësja e emisionit e kishte konfirmuar live.

Sot rreth orës 11 presidenti rus Vladimir Putin ka filluar të përgjigjet pyetjeve të qytetarëve.

“Lidhja Direkte” është mbajtur për të 17-tën herë në Rusi. Në adresë të Kremlinit këtë vit kanë arritur më shumë se një milion pyetje nga qytetarët lidhur me shëndetësinë, arsimin, politikat e jashtme dhe sferat sociale./Alsat

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...