Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi është sulmuar me një mjetë të mprehtë (thikë) nga një person tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 14:10 në rrugën “Isa Boletini”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte sulmuar me një mjetë të mprehtë (thikë) nga i dyshuari mashkull kosovar. viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjende në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...