Agjencia Zhurnal.mk

Sulmohet një shitës ambulantiv, i merret pazari ditor

Mitrovicë, 25 qershor – Zhurnal.mk – Një grabitje ka ndodhur dje në fshatin Zasellë të Mitrovicës, ku ankuesi mashkull K/Shqiptar-punëtor ambulantiv-shitës ka raportuar se pasi ka pranuar një porosi përmes telefonit për të dërguar një sasi të mallit-atlete, kur ka arritur në vendin e cekur në një rrugë malore ka hasur në tre persona të dyshuar.

“Të dyshuarit me forcë ia kanë grabitur pazarin ditor në vlerë 1000 €, telefonin e firmës dhe shtatë (7) palë patike në vlerë rreth 150 €”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, njofton Klan Kosova.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe janë duke hetuar rastin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...