Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Sulmohet pejani dhe vetura, i dyshuari arrestohet

Është arrestuar i dyshuari mashkull rreth orës 13.00 në Pejë, pasi që i njëjti kishte sulmuar viktimën mashkull.

Policia njofton se i dyshuari kishte dëmtuar një automjet dhe kishte gërvishë derën e objektit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje për veprën asgjësim apo dëmtim i pasurisë dhe sulm.

Postime të ngjashme

Në Kosovë nga e hëna mësimi me prezencë fizike

N E

Kosova regjistron mbi 12 mijë raste me Kovid-19

N E

Arben Vita demanton lajmin për anulimin e vaksinave Pfizer

N E

VAKAT kërkon që Kosova ta njohë gjenocidin e Srebrenicës

N E

Mediat greke i bëjnë jehonë dokumentit për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

N E

Arben Vita thërret konferencë “urgjente”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...