Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Sulmohet seksualisht në vendin e punës në Zveçan

Policia e Kosovës ka njoftuar se mëngjesin e së martës ka pranuar një ankesë nga një femër kosovare, që ka thënë se është sulmuar seksualisht në vendin e punës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ankuesja ka thënë se ajo është sulmuar gjatë vitit 2019 në vendin e punës nga një person, ndërsa edhe në vitin 2020 ishte sulmuar prapë.

“Zveçan 02.02.2021 – 10:25. Ankuesja femër kosovare raporton se gjatë vitit 2019 në vendin e punës është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, po ashtu edhe gjatë vitit 2020 është sulmuar seksualisht edhe nga i dyshuari tjetër mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Postime të ngjashme

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

Haziri: LDK nuk ka nevojë sillet sikur VV në opozitë, roli ynë dallon si nata me ditën

D V

Hasani: Marrëveshja e propozuar nga Kurti për paqe me Serbinë është primitive

D V

Armend Agolli, kandidat i LDK-së për kryetar të Mitrovicës

D V

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...