Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Sulmoi programin e PD, Bardhi i përgjigjet Ramës: Qetësohu! Ky është vetëm fillimi!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar pas qëndrimit të kryeministrit Edi Rama për programin ekonomik të PD. Bardhi i sugjeron të qetësohet teksa thotë se kryeministri nuk është mësuar të përballet me angazhime serioze që do të mbahen e nuk do të shkelen.

“Rama qetësohu. Ky është vetëm fillimi.
E dimë se ti nuk je mësuar të përballesh kurrë me angazhime serioze që do të mbahen e nuk do të shkelen. Pas 8 vitesh këtë e dinë shumë mirë të gjithë shqiptarët ndaj do të të largojnë më 25 prill”, shkruan Bardhi.

Kryeministri Edi Rama e cilësoi programin e PD në 2021 si tramvaji i Tiranës në 2011.

Postime të ngjashme

Tritan Kalo largohet nga Komiteti Teknik i Ekspertëve: Edhe kësaj here politika arriti të përçajë mjekët

S.B.

Rama: Nxorrëm nga errësira në dritë qendrat shëndetësore

S.B.

Vaksinohet 111- vjeçarja/ Shkodër, vaksinohet gruaja që gjithë jetën ka pirë vetëm aspirina

S.B.

Kamioni shtyp për vdekje 62-vjeçari në unazën e Elbasanit

T E

Ministria e Shëndetësisë: 21 humbje jete dhe 851 raste të reja

T E

Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...