Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Sulmon fizikisht dy persona në Gjakovë, arrestohet një person

Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje i ka sulmuar fizikisht dy persona, një mashkull dhe një femër, i cili po ashtu njëherë u ka dëmtuar edhe derën e hyrjes së oborrit.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 12:10 në rrugën “Tahir Zajmi”, në Gjakovë.

Sic thuhet në raport, njëra nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervestimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje i ka sulmuar fizikisht dy viktimat, një mashkull dhe një femër kosovar-e, njëherë u ka dëmtuar edhe derën e hyrjes së oborrit. Njëra nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...