Kronika

Sulmon të dashurën, ajo e denoncon

Zhurnal Ads

Tetovë, 3 nentor – Policia e Tetovës raportoi një sulm fizik ndaj një gruaje 47-vjeçare për të cilën është identifikuar një burrë 37-vjeçar nga një fshat në Tetovë.

Ai u ndalua mbrëmë rreth orës 20:10, pasi ai sulmoi gruan dy orë më parë.

– Zyrtarët policorë të SPB-së në Tetovë arrestuan 34-vjeçarin MM nga një fshat në Tetovë, i cili më parë kishte ofenduar dhe sulmuar fizikisht një grua 47-vjeçare, me të cilën kishin qenë në lidhje dashurie për një kohë të gjatë, rreth orës 18:40, njofton policia e Tetovës.

Nga SPB në Tetovë thonë se i kanë marrë të gjitha masat për ta sqaruar rastin.

Postime të ngjashme

Përplasje mes trenit dhe traktorit

admin

Dramë në Strumicë: Nga spitali vidhet një i vdekur nga Covid

Z H

Shpërthen bombola e gazit, dëmtohen pronari i banesës dhe bashkëshortja e tij

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...