Sulmuan zyrtarët policorë, arrestohen dy persona në Gjilan

Dy persona janë arrestuar në Gjilan pasi që të njëjtit kanë ofenduar dhe më pas kanë sulmuar zyrtarët policor.

 

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, njëri i dyshuar është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Dy të rinj plagosen me armë zjarri në Tiranë

D V

Zbulohen dy laboratorë ilegal për prodhimin e marihuanës në Shkup, arrestohet një person

D V

Kokainë, kanabis dhe lojëra fati – arrestohet pronari i lokalit në Fier

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com