Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Sulmuesi i Man Utd do mungojë në ndeshjet e ardhshme

Anthony Martial do të mungojë në 2 apo 3 ndeshjet e ardhshme të Manchester United, raporton L’Equipe.

Manchester United do të luajë ndeshjen e ardhshme të dielën në Old Trafford dhe aty do të jenë pa sulmuesin e tyre kryesor, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, Martial ka shënuar vetëm katër herë në 22 paraqitje në Premierligë këtë sezon.

Gazeta e kupton që prania e tij në çerekfinalen e Ligës së Evropës kundër Granada nuk është gjithashtu “e garantuar”.

Pavarësisht nga mungesa e golave, Martial ka qenë një titullar i rregullt për Djajtë e Kuq.

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...