Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

“Super gruaja” shtyn kamionin që kishte ngecur në borë, nëna e tre fëmijëve shpërblehet nga kompania – një vit furnizim falas me produkte të qumështit

Një “super grua”, nënë e tre fëmijëve që kishte ndihmuar në shtyrjen e një kamioni me qumësht në një rrugë të mbuluar me borë – është shpërblyer me një vit furnizim falas me produkte të qumështit.

Charlene Leslie, 33-vjeçe, u filmua duke shtyrë kamionin gjigant të Grahams në një rrugë me borë në Cowdenbeath, Skoci, që është goditur nga stuhia Darcy, transmeton Telegrafi.

Punonjësi i marketit që po shkonte në dyqan pas kamionin e Graham që kishte ngecur për shkak të borës – kështu i luti fqinjët që të kujdesen për fëmijët e saj – dhe menjëherë shkoi për ta ndihmuar shoferin.

Pamjet e Charlene duke shtyrë kamionin janë shpërndarë në rrjetet sociale, e në shenjë falënderimi është shpërblyer me një vit furnizim falas me produkte të qumështit nga kjo kompani.

Charlene e cila ishte me vajzën 10-vjeçe Rihanna dhe Hunter, dy, ka thënë se “kurrë nuk do të qëndroj duarkryq kur e shoh dikë që është në telashe”.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...