Agjencia Zhurnal.mk

Super kënga për gurbetqarët nga Avdyl Mziu pritet mjaft mirë

“Mos na lasht Zoti pa ju” një super këngë kjo ardhur nga artisti Avdyl Mziu pak ditë më parë dhe ka nisur të pritet mjaft mirë e të dëgjohet shumë. Kënga ka një super tekst kushtuar gurbetqarëve të cilët kthehen verës në vendlindjen e tyre dhe këngëtari i mirënjohur me tekstin dhe muzikën mjaft të qëlluar nga Besim Bunjaku i këndon atyre që gjallërojnë Kosovën gjatë verës. Orkestrimi i këngës është realizuar nga Ermal Krasniqi, çifteli nga Gent Hoxha e video mjaft e bukur realizuar nga M Production. Mësojmë se kjo këngë ka qenë suprizë nga artisti për fansat e tij, ndërsa ai është mjaft i preferuar dhe i kërkuar nëpër dasmat shqiptare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...