Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Superliga, sot zhvillohen dy takime

Superliga e Kosovës vazhdon me super sfida.

Sot do të zhvillohen dy super ndeshje në kuadër të xhiros së 23-të.

E gjithë vëmendja do të jetë te ndeshja mes Ballkanit dhe Drenicës, e cila do të zhvillohet në Therandë.

Sfida tjetër do të zhvillohet në mes të Besës së Pejës e Trepçës ’89.

Të dy këto takimi nisin nga ora 13:00.

Postime të ngjashme

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Z H

Edhe pse pa faj, Ibrahimoviç shpëton vetëm me 1 ndeshje mos lojë

Z H

Ramos rezulton pozitiv ndaj Covid

Z H

NBA/ Curry parakalon legjendën Chamberlain, bien Lakers

Z H

Man Utd dhe Juventus konsiderojnë shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Z H

Mbrojtësi i Bajernit beson në përmbysje të rezultatit në Paris

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...