Agjencia Zhurnal.mk

Superseksi! Arbenita Ismajli reklamon trupin fantastik

Modelja kosovare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli, ka publikuar fotografi të tjera në rrjetet social, të cilat vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Ajo numëron mbi 390 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë që kanë në fokus linjat e saja trupore, marrin dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

Ndërsa këto ditë, Arbenita ka publikuar fotografi të tjera që tregojnë dukjen e saj mahnitëse.

View this post on Instagram

👖 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Bukuroshja ka qenë e përfolur në faqet rozë si e dashura e reperit Fero, mirëpo duket se lidhja e tyre ka përfunduar, përcjell telegrafi.

Ditë më parë, këngëtari nga Gjilani, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani, i konfirmoi thashethemet se është ndarë nga Arbenita.

View this post on Instagram

@fashionnova 💘 ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...