Agjencia Zhurnal.mk

Suso kërkon largimin nga Milani

Ka patur nje takim sot midis Susos dhe drejtuesve te Milanit ne Casa Milan.

Ka patur nje takim sot midis Susos dhe drejtuesve te Milanit ne Casa Milan.

Takimi ka zgjatur 45 minuta dhe lojtari ka kerkuar nje zgjidhje dhe ka shume mundesi qe Suso do te largohet kete merkato.
Spanjolli nuk po kalon nje periudhe te mire tek Milani dhe gjithashtu ka humbur vendin e titullarit.

Takimi ka zgjatur 45 minuta dhe lojtari ka kerkuar nje zgjidhje dhe ka shume mundesi qe Suso do te largohet kete merkato.
Spanjolli nuk po kalon nje periudhe te mire tek Milani dhe gjithashtu ka humbur vendin e titullarit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...