Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sylvester Stallone nuk heq dorë nga palestra edhe në moshën 74-vjeçare

Aktori i njohur ndonëse është në moshën 74-vjeç, nuk heq dorë nga ushtrimet

Aktori hollivudian Sylvester Stallone nuk heq dorë nga pamja e tij fizike as në moshën 74-vjeç.

Kontribuues për këtë është fakti që ai ushtron intenzivisht në palestër dhe ai ndau një nga sesionet e tij të stërvitjes me pesha të rënda me fansat në mediat sociale.

“Mirëmëngjesi ‘vështirë’! Po shkojmë me forcë deri në fund”, shkroi ai në përshkrimin poshtë videos.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...