Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Tabletët e rinj të Samsung me lidhjen 5G po vijnë në qershor

Tabletët e rinj Samsung do të vijnë dhe ata do të jenë me siguri me interes për këdo që ka në plan të blejë një tablet të ri por me çmim të përballueshëm.

Një rrjedhje e re e cila është publikuar së fundmi sugjeron që Samsung Galaxy Tab S7 Lite dhe Samsung Galaxy Tab A7 Lite do të zbulohen zyrtarisht në qershor.

Kjo në fakt thuhet sipas WalkingCat në Twitter, zakonisht një burim i besueshëm informacioni, por aktualisht nuk ka më shumë informacion në lidhje me tabletët, përveç kohës së lëshimit në qershor 2021 dhe madhësive të ekranit – 12.4 inç për S7 Lite dhe 8.7 inç për A7 Lite.

Duket se S7 Lite do të vijë me 5G, ose të paktën opsionin e 5G, gjë që është diçka që e kemi dëgjuar edhe më parë. Duket sikur mund të jetë një nga opsionet më të mira të tabletëve për të marrë 5G me një çmim të volitshëm këtë vit.

Postime të ngjashme

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

Sa është i mbrojtur telefoni juaj nga uji? Ja se çfarë duhet t’i kushtoni vëmendje

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

TikTok pajtohet të paguajë 92 milionë dollarë, akuzohet për shkelje ligjore me softuerin për njohje të fytyrës

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...