Agjencia Zhurnal.mk
Ekonomi Maqedoni

Takim i kryeministrit Zaev dhe ekipit qeveritar ekonomik me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave

Zhurnal Ads

Shkup, 7 shtator – Zhurnal.mk – Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe ekipi qeveritar ekonomik sot do të kenë takim me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave (LSM).

Takimi, siç paralajmëruan nga pres-shërbimi qeveritar, është paraparë që të fillojë në orën 14 në ndërtesën e LSM-së.

Para vetë fillimit të takimit kryetari i Qeverisë, Zoran Zaev dhe kryetari i LSM-së, Darko Dimovski, siç është paralajmëruar, do të japin deklarata për mediat.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kriza me “Covid 19”, shtohet kërkesa për sigurimin e shëndetit

T E

40 pacientë janë pranuar në 24 orët e fundit nëpër covid qendrat në Shkup

E.E.

Snopçe njofton Kongresmenin Amerikan B.Gudlat për bllokimin e komisionit për të drejtat e njeriut!?

T E

LSDM: Mickoski është i papërgjegjshëm, rrezikon shëndetin publik

E.E.

Ligji për regjistrim para votimit

D J

Ekskluzive/ Sekretarë shtetëror: Valmir Aziri – Kulturë, Rexhail Ismaili – Bujqësi, Selajdin Beluli në Arsim, Rami Qerimi në Sistem Politik

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...