Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Takim sekret me Mesut Ozil

Mesut Ozil është rrugës për t’u larguar nga Arsenali.

Pas tetë viteve, ishi i Real Madridit do të provojë një aventurë të re, pasi me Arsenalin e ka mbyllur tashmë e një vit, ku s’po gjen hapësira për asgjë.

Tani, sipas asaj që raporton BILD, drejtuesit e Fenerbahçes e kanë vizituar mesfushorin në Londër dhe janë takuar fshehtas për ta bindur atë që të transferohet në Turqi.

Lojtari kërkon të paktën 8 milionë euro pagë dhe Fenerbahçe është duke bërë të pamundurën që ta rrëmbejë atë.

Postime të ngjashme

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

Suarez: Duhet të hakmerremi ndaj Real Madridit

Z H

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Z H

Barcelona kërkon Alessandro Bastoni

Z H

Lajme fantastike për Real Madridin para derbit me Atletico Madridin

Z H

Milani dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin e Tomorit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...