Shqipëri

Takimi me Mitsotakis, reagon Rama: Marrëdhëniet e shkëlqyera mes dy popujve janë busulla jonë

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka reaguar lidhur me takimin që ka pasur mbrëmjen e djeshme me homologun e tij grek Kyriakos Mitsotakis.

Rama ka publikuar edhe disa pamje nga takimi me Mitsotakis, ku shkruan se ky i fundit ofroi përzemërsisht mikpritjen e tij.

Më tej kryeministri shkruan se marrëdhëniet e shkëlqyera mes dy popujve janë busulla jonë drejt shkëlqimit të marrëdhënieve mes dy vendeve.

Postimi i Ramës:

Athinë – Një darkë e bukur me kryeministrin e Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, që ofroi përzemërsisht mikpritjen e tij.

Marrëdhëniet e shkëlqyera mes dy popujve janë busulla jonë drejt shkëlqimit të marrëdhënieve mes dy vendeve.

Postime të ngjashme

LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti me magnitudë 4.9 godet Shqipërinë

R ZH

Gjirokastër/ Qëlloi me armë 35-vjeçarin, identifikohet dhe shpallet në kërkim nga Policia autori

admin

Ish-drejtoresha u kap duke marrë lekë në zyrë dhe kërkoi vetë të dënohet, por habit gjykata: E pafajshme

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...