Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tamim nga Kalifornia gati të sjellë këngën e re internacionale mashup me Dj. Adillo

Zhurnal Ads

Ai është një artist mjaft i veçantë me origjinë nga Afgani, por që ka lindur dhe jeton në Kaliforni, dhe nuk është pak i njohur dhe në botën shqiptare pasi jo vetëm më herët është shkruar e folur për të, por dhe bashkëpunimi i fundit me Alidën u dëgjua dhe u pëlqye mjaft. Ky është këngëtari Tamim, ku ne mësojmë se po bën gati një tjetër projekt muzikor këtë herë një mashup internacional ku do ai do të këndojë mes gjuhëve të tjera edhe shqip. Artisti i cili vjen nga një familje artistësh ka bashkëpunuar me një tjetër muzikant shqiptar me Dj. Adillo për të sjellë këtë mashup mix, e pas disa ditësh do ta shohim e dëgjojmë projektin e finalizuar dhe me videoklip. Punën dhe talentin e tyre mund ta shihni edhe duke i ndjekur djemtë edhe ne @Whoistamim dhe @Djadillo në instagramin e tyre, ndërsa shumë shpejt ne do të ju prezantojmë dhe me klipin e këtij projekti muzikor që pritet të jetë një super hit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Luana Vjollca ngacmon imagjinatën me pozat para pasqyrës

S.B.

Tayna sërish me imazhe provokuese, kësaj radhe në fokus këmbët e gjata

admin

Evi Reçi shpërblehet me çmimin e ‘Qytetit të Tiranës’ në Fest’ 59: Të këndosh në të ftohtë është sfidë

S.B.

Ledri Vula bëhet baba për herë të parë

S.B.

Azet publikon bashkëpunimin e ri “B.L.F.L.” me Capital Bra

S.B.

Krahu i djathtë i rap-artistes përmbyllet me një tatuazh, i cili ♪7shtë syri gjithëçkapamës.

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...