Agjencia Zhurnal.mk

Tani Xhensila një zeshkane që ua merr mendtë

E bukur, e thjeshtë dhe modeste kështu erdhi që në fillim dhe po vazhdon edhe sot të pëlqehet pikërisht për këto virtyte.

Flasim për këngëtaren e ëmbël nga Shqipëria, Xhensila Myrtezajn, shkruan “Kosovarja”. Për një kohë të shkurtë arriti që emri i saj të ngjitet në piedestalin e këngëtareve më të preferuara.

Jo rrallë herë Xhensila është gjendur si top temë e medieve rozë, krejt kjo jo vetëm për shkak të jetës muzikore por edhe asaj private, sidomos që nga martesa me aktorin dhe këngëtarin e njohur Bes Kallakun.

Por këngëtarja çdo herë është komplimentuar edhe për bukurinë që posedon.

E së fundmi, nga një brune Xhensila ka vendos të bëhet një zeshkane.

Si e pëlqeni ju më shumë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...