“Taravari fiton bindshëm në Gostivar, Murseli në Tetovë” thotë Mickoski

Shkup, 12 tetor – Sonte në debate zgjedhore në TV21, i ftuar është kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Debatohet për zgjedhjet lokale. Mickoski thotë se kandidatët e ASH-AAA, Arben Taravari në Gostivar dhe Vullnet Murseli në Tetovë fitojnë bindshëm./TV21

 

ТВ21 дебата со лидерот на ВМРО -ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со професорот Марјан Бојаџиев и политичкиот аналитичар Имер Селмани

ТВ21 дебата со лидерот на ВМРО -ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со професорот Марјан Бојаџиев и политичкиот аналитичар Имер Селмани

Posted by TV21 on Tuesday, October 12, 2021

Related posts

Komanda e Operacioneve e shënoi Ditën e Njësitit

D V

Rimëkëmbja ekonomike e Maqedonisë vështirë të arrihet pa punësime të reja

D V

Premtimet e kandidatëve për kryetar të Gostivarit për ndërtimin e çerdheve dhe sallave sportive

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More