Taravari me një shkrim i mposhtë gjitha lajmet e rreme dhe shpifjet kundër tij (Video)

Shkup, 2 tetor – Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari u ka shpallë luftë lajmeve të rreme. Ai ka publikuar një video konkrete që dëshmon shpifjet e pabaza që po i bëhen nga disa mediume, e që paraqesin vepër penale. Taravari shprehet i bindur se ato mediume nxite nga “Aliu e Artoni”, që në një anë thonë i kemi vëllezër shqiptarët, e në anën tjetër nxisin shpifje, transmeton Zhurnal.mk.

“Fushata e Ekipit tim ka qënë gjithnjë dedikuar Njerëzëve të Gostivarit! Kurrë nuk e kam parë të udhës t’i përgjigjem sulmeve të ulta politike, kam heshtur duke gëlltitur shumë dhe duke sfiduar durimin tim. Por!!!
Shërbimet e të shkretit kandidat, të së shkretës BDI, kanë rënë aq poshtë sa haptazi kanë kryer vepër penale!
Ata kanë marrë këtë pjesë të intervistës time, duke e shitur kështu!
Tashmë le të gjejnë një avokat të mirë e ta lënë fare fushatën se humbjen e kanë të sigurtë aq sa të sigurtë kanë padinë penale!
Ah more vlla Ali (Arton), i more më qafë ata pak të shkretë që i bleve…”, ka shkruar Taravari.

BETEJA ME LAJMET E REJSHME!Fushata e Ekipit tim ka qënë gjithnjë dedikuar Njerëzëve të Gostivarit! Kurrë nuk e kam…

Posted by Arben Taravari on Saturday, October 2, 2021

Related posts

Dejvid Gir: BE-ja i mbështet aktivitetet në ruajtjen e statusit të Rajonit të Ohrit në UNESKO

Z H

Ashpërsohet “lufta” mes Spasovskit dhe Maksim Dimitrievskit në Kumanovë (Video)

Redaksia

Një pjesë e Kisella Vodës, Karposhit, Shuto Orizarës dhe disa fshatra të Shkupit nesër pa rrymë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More