Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Taravari nuk e përjashton rikandidimin për Gostivarin

Shkup, 5 prill, Zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, nuk e përjashton mundësin edhe për një rikandidim për Komunën e Gostivarit në zgjedhjet e tetorit.

“Mendoj se një mandat është i mjaftueshëm, por do t’i presim anketat nuk e përjashtoj mundësinë që 100% nuk kandidoj, por preferenca ime është që të kandidojmë dikë tjetër”, tha Taravari në Click Plus.

#Taravari nuk e përjashton rikandidimin për #Gostivarin, por mendon se një mandat është i mjaftueshëm

Posted by TV21 on Monday, April 5, 2021

Taravari / Minimum 7-8 komuna do t’i fitojmë

Arben Taravari nga koalicioni ASH-AAA, bëri të ditur se në zgjedhjet lokale që do të mbahen në tetor do të garojnë në të gjitha komunat.

Taravari bëri të ditur se në këto zgjedhje do të garojnë me kandidat edhe në Kërçovë. Mes tjerash shtoi se minimum 7-8 komuna do t’i fitojnë.

Minimum 7-8 komuna i synon t'i marrë opozita shqiptare! Taravari në #ClickPlus flet për zgjedhjet lokale

Posted by TV21 on Monday, April 5, 2021

…..

Postime të ngjashme

Pozicioni bullgar ndaj Maqedonisë së Veriut mbetet i pandryshuar, Sofja është e hapur për dialog

Dafina Vidishiqi

Carovska: Nëse nuk investoni në arsim, keni harruar të investoni në të ardhmen

Dafina Vidishiqi

Maqedonia e Veriut përballet me mungesë të vaksinave

Dafina Vidishiqi

BFI: As këtë vit nuk mund të kryhet haxhi

Dafina Vidishiqi

Destani: Roli dhe kontributi i diasporës shqiptare ka qenë dhe vazhdon të jetë i jashtëzakonshëm

Dafina Vidishiqi

MSHIA Maqedoni: Dokumentet e Draft-planit aksional të Strategjisë Nacional janë vendosur në ENER

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...