Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re

Shkup, 7 tetor – Kandidati dhe kryetari i Komunës së Gostivari, Arben Taravari thotë se banorët e kësaj komune me rethinë po shprehin mbështetje të fuqishme për Ash-në.

Ai ka thënë se,Aleanca për Shqiptarët shumë komuna do ti fitoj që në raundin e parë.

“Në qoftëse bëhet ndryshimi që në raundin e parë në Gostivar,Dibër Strugë, Shkup, shumë shpejtë në Nëntor na pret Qeveri e re, prej një gjenerate të re politike.

Related posts

ASH sot në Jabollçishtë, mbështetje për listën e perbashkët të shqiptarëve

D V

Gjithsej 411 raste me Kovid-19, katër të vdekur, 271 pacientë të shëruar

D V

Shallenberg: Ballkani Perëndimor punët t’i bëjë bashkërisht, të mos presin në aderimin drejt BE-së

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More