Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Taravari rezulton pozitiv në Covid 19

Zhurnal Ads

Gostivar, 3 dhjetor – Kreu i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka rezultuar pozitiv në Covid 19 e këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Të dashur miq dhe kolegë unë sapo mora përgjigjen e testit dhe rezultoj të jem i infektuar me virusin SarsCov-2.
Deklarata ime ka synim që të ndihmoj në hetimin epidemiollogjik dhe nga ana tjetër të sensibilizoj sa më shumë për zbatimin e masave. Ne jemi të gjithë në këtë valle, asnjë nuk mund të mbrohet i vetëm…duke mos i zbatuar masat anti-covid të gjithë njësoj, ne kthehemi në armë për njëri-tjetrin.
Unë do të jem nën mbikqyrjen e mjekëve, për çdo gjë do ju mbaj të informuar.
Kujdesuni për veten!

Sinqerisht
Arben Taravari

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mbrojtja e “Monstrës” do të ngrit padi penale kundër ekspertes Snezhana Nikollovska

Z H

Më shumë pronë – më shumë tatim, profiti ekstra duhet të tatimohet, këshillojnë ekspertët

T E

Sa është e suksesshme strategjia shtetërore kundër Covid-19?

E.E.

1406 raste të reja, 937 të shëruar dhe 21 të vdekur

T E

Osmani në takim me ambasadorin polak Tycinski

Z H

Pastrimi i gjyqësorit, Ekspertët: Të krijohet një trup i veçantë me ekspert vendor e ndërkombëtar

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...