Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Është publikuar një video e shkurtër, në të cilën paraqitet ribashkimi i shumëpritur i karaktereve të hit-serialit “Friends”.

HBO Max e ka postuar një video dyminutëshe që paralajmëron episodin special të ribërjes së serialit të shumëpopullarizuar.

Në videon paralajmëruese paraqiten të gjithë aktorët, të cilët kishin luajtur në serialin origjinal.

Të gjithë yjet kryesore, Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer dhe Matt LeBlanc — kanë marrë pjesë në xhirimet e ribashkimit.

“Friends: The Reunion” është titulli i episodit të veçantë që, sipas The Hollywood Reporter, është realizuar me regji të Ben Winston.

Krahas aktorëve kryesor, aty do të paraqiten edhe shumë mysafirë, emra shumë të njohur: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon dhe Malala Yousafzai.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...