Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Taulant dhe Granit Xhaka i bëjnë dhuratë babait një veturë luksoze të tipit Mercedes

Ata janë dy nga futbollistët më të pëlqyer në trojet shqiptare e po ashtu edhe shumë të suksesshëm.

Fjala është për vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka, të cilët prej vitesh janë bërë pjesë e shtypit e faqeve rozë.

Dyshja janë mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, gjersa ndajnë me fansat imazhe e video të ndryshme duke mos lënë anash as njoftimet e tjera.

Së fundmi, Taulanti ka ndarë një postim në InstaStory ku tregon se së bashku me të vëllanë, Granitin, i kanë blerë babait të tyre një makinë.

“Dhurata nga unë dhe Graniti për babanë më të mirë në botë”, ka shkruar ai.

Në bazë të imazhit, vetura duket të jetë e tipit Mercedes dhe ndër modelet e fundit.

Ata shihet se ruajnë një raport të mirë, pasi paraqitjet e tyre së bashku janë të shumta.

Postime të ngjashme

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Dafina Vidishiqi

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj këngën “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...