Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Tayna fanse e Kylie Jenner, vesh fustanin të njejtë me të

Tayna njëra ndër reperet dhe këngëtaret më të komentuara të momentit si duket është duke u përgaditur për një projekt tjeter të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Johny Johny” ku është duke rezultuar mjaft i suksesshëm i shoqëruar kështu për një kohë shumë të shkurtër me miliona klikime në Youtube.

Ndërkaq Tayna këto ditë ka postuar një foto ku ka treguar “look-un” e saj më të ri në projektin që do të vi shumë shpejtë.

Ajo ka të veshur një fustan të ngjitur për trupi ngjyrë të kaltert duke u dukur kështu mjaftë provokative, por çfarë ka rënë në sy është se ajo si duket është inspiruar nga Kylie Jenner duke e veshur një fustan krejtësisht të njejtë me të.

Ndërkaq Fustani mban çmimin e 28.00 dollarëve.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...